Witold Solski

Ukończyłem studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i studia na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz studia na Politechnice Poznańskiej. Skończyłem także kilkadziesiąt szkoleń specjalistycznych, z których część wieńczona była egzaminem. Od ubiegłego wieku zajmuje się doradztwem. Doradzam podmiotom łącznie z praktycznym wdrożeniem uzgodnionych projektów intelektualnych w życie konkretnego podmiotu gospodarczego. Jestem okazjonalnym prezesem, który w firmach klientów, sam przeprowadza zaproponowane rozwiązania. W języku korporacyjnym wykonuję usługi interim managera. Od 2004 roku specjalizuję się w szczególności w problematyce rozwiązywania sporów o nieruchomości. Jestem Prezesem spółki Kancelaria Doradcza Solski i Partnerzy, bliżej opisanej na witrynie www.solski.pl. Po spełnieniu się zawodowym nastał czas na pracę dla dobra wspólnego promującą metody koncyliacyjne negocjacji prowadzonych w trybie gier o sumie nie zerowej, gdzie każdy może wygrać. Interesuje mnie wysłuchanie głosów koleżanek i kolegów przedsiębiorców, w ich pełnej różnorodności stanowisk tak aby zdanie większości i zdania odrębne przedłożyć pod rozwagę władzom samorządowym i władzom państwowym. Jestem członkiem Prezydium Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w Poznaniu oraz Prezydium Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy w Poznaniu. W istotnych kwestiach można się ze mną skontaktować pisemnie pod adresem witold@solski.pl lub bezpośrednio dzwoniąc na numer +48 501 01 01 01. Pracodawco chcesz mieć racje proszę przystąp do ZPP Wielkopolska. Związek da Tobie instrumenty.