W imieniu wszystkich pozostałych członków Związku, jego Zarządu i Rady Nadzorczej chcę bardzo Wam, drodzy Justyno, Szymonie i Mironie, podziękować za czas poświęcony Związkowi, za wspólną pracę i Wasze zaangażowanie na naszą rzecz. Czas tym bardziej cenny, że ofiarowany w najtrudniejszym dla każdej organizacji momencie, a więc na początku jej działalności.

Każdy z nas dzieli swoje życie pomiędzy pracę i dom. Ale są ludzie, którzy mają w sobie tak wielkie pokłady energii, że znajdują jeszcze czas na działalność dla dobra innych, często nieznanych im ludzi.

Działalność społeczna, to dar dla społeczeństwa z tego, co każdy z nas ma najcenniejszego, z własnego wolnego czasu, który przecież można przeznaczyć na hobby lub na sport. Dlatego jesteśmy dumni, że przez 2 lata pracowaliśmy wspólnie z Wami, a Wy uznaliście, że warto działać wspólnie z nami.

Jestem pewny, że spotykać się będziemy w dalszym ciągu przy okazji działalności na rzecz lokalnych społeczności, a dotychczasowa współpraca zaowocuje przyszłości.