Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Wielkopolska organizuje spotkanie w ramach cyklu „Debaty o sprawach ważkich” z Pawłem Szałamachą, Członkiem Zarządu NBP.

Poznań, 21 maja 2018 g. 12:30
HALA WTC
(Międzynarodowe Targi Poznańskie, wejście od ul. Grunwaldzkiej)
wstęp wolny

Temat spotkania:
STABILNOŚĆ POLSKICH FINANSÓW

Paweł SzałamachaPaweł Szałamacha – Członek Zarządu NBP, Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz College d’Europe w Brugii.
Ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Odbył studia z zarządzania publicznego w John F. Kennedy School of Government na Uniwersytecie Harvarda, uzyskując stopień Master in Public Administration (Mid-Career MPA).

W latach 2005-2007 wiceminister Skarbu Państwa. Współzałożyciel Instytutu Sobieskiego i jego prezes w latach 2008-2011. Poseł na Sejm VII kadencji, członek sejmowych komisji skarbu i finansów publicznych.
W 2010 r. wszedł w skład Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP.

W latach 2015-2016 minister finansów. 6 października 2016 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda powołał Pawła Szałamachę na członka Zarządu Narodowego Banku Polskiego.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, przedstawicieli banków i inne osoby zainteresowane kondycją polskiego systemu finansowego!

ZPP Wielkopolska

ulotka informacyjna

UWAGA:

• Osoby, które chciałyby zadać mówcy pytanie zachęcamy do przesłania treści pytania na adres: biuro@zpp.poznan.pl