Uprzejmie informujemy, że w dniach 11 – 13 czerwca 2019 r. odbędzie się Jubileuszowy XV Kongres Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych, wpisany do kalendarza oficjalnych obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i wieloletniego programu „Niepodległa”, organizowany przez Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych.

Agata Lasota-JądrzakZ dumą informujemy Państwa, że w owym przedsięwzięciu będzie  uczestniczyć Nasz ekspert ds. bezpieczeństwa informacji – dr Agata Lasota – Jądrzak, która jest z jednym z aktywniej działających członków  Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Krajowego Stowarzyszenia  Ochrony Informacji Niejawnych.

Pragniemy Państwa poinformować, że Kongres jest najważniejszym i najbardziej prestiżowym przedsięwzięciem w Polsce odbywającym się nieprzerwanie od 2005 roku, mającym istotne znaczenie i wpływ na stan bezpieczeństwa państwa, firm, instytucji i obywateli , dając możliwość  spotkania z wieloma wybitnymi gośćmi i ekspertami z zakresu ochrony informacji niejawnych, biznesowych i danych osobowych. Obrady Kongresu  kierowane są do kierowników jednostek organizacyjnych, prezesów, dyrektorów, właścicieli firm, przedstawicieli organów administracji publicznej, pełnomocników i pracowników pionów ochrony, Inspektorów Ochrony Danych Osobowych, dyrektorów i pracowników pionów bezpieczeństwa, infrastruktury krytycznej i działów IT, a także innych osób interesujących się tą tematyką.

W związku ze stuleciem ochrony informacji niejawnych, 20-leciem uchwalenia ustawy o ochronie informacji niejawnych, 20-tą rocznicą przystąpienia do NATO oraz wdrożeniem RODO i krajowego prawa ochrony danych osobowych tegoroczne obrady będą miały  wyjątkowy charakter. Podczas Kongresu zostaną przyznane wyróżnienia osobom, które w sposób szczególny przysłużyły się dla Ojczyzny.

Odnosząc się do powyższego, zachęcamy Państwa bardzo  serdecznie do wzięcia udziału w tym niezwykle prestiżowym i ważnym dla Nas wszystkich wydarzeniu.

Szczegóły dotyczące organizacji wydarzenia dostępne są pod adresem:

kongres informacji niejawnych i danych osobowych